Çelik Dolap

Çelik dolaplarımız  sağlam punta kaynaklı DKP saç yapımıdır.Dolapların her kapağında havalandırma panjuru ve isimlik (etiketlik) mevcuttur.


Soyunma  dolabı ihtiyacı, personeli olan her işletme için gerekli demirbaşlardan biridir. Bu ihtiyacın giderilmesinde dolabın niteliklerinin bilinmesi, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanıma sahip olunması için gereklidir.Sizlere tek gözlü çelik dolap ,iki gözlü çelik dolap, 3 gözlü çelik dolap,4 gözlü çelik dolap v.s. işletmenizin talebi doğrultusunda ve istediğiniz renge uygun kaliteli bir çelik dolap portföyü sunuyoruz.

Firmamız, istediğiniz ölçü ve göz sayısınca çelik  dolap üretimi yapmaktadır.Üretim aşamalarının başında malzeme seçimi gelmektedir. Malzeme kalitesi üst düzeyde olan dolapların kullanım ömrü diğer dolaplara oranla oldukça fazladır. Bu sebeple tercih ettiğimiz malzemeler standartların üzerinde bir kaliteye sahiptir. Temel malzeme çelik alaşımlı levhalardır. Bu levhaların kalınlıkları, içerisindeki karbon oranı, üretimde uygulanan yöntemler gibi kaliteyi oluşturan parametrelerin standartlara sahip olması, dolabın toplam kalitesini de doğrudan etkilemektedir.

 

Firmamızın malzeme kalitesi olarak dikkat ettiği bir diğer önemli nokta da kilit sistemleri ve menteşelerdir. Çelik dolaplar için hareketli parçaların kaliteli olması, kapak sarkmalarını ve deformasyonunu da engellemektedir. Bu sebeple seçtiğimiz menteşe takımları dolapların sık kullanımına uygun özellikleri barındırmaktadır.

 

Kilit sistemlerini opsiyonel olarak seçebilirsiniz. Asma kilit uygulamasına imkân sağlayan bir dolap tercih edebilir isterseniz de anahtarlı kilit sistemine sahip bir dolabın üretilmesi mümkündür. Bu iki farklı durum, tamamen şirketlerin koşulları ve istekleri ile ilişkilidir.

 

Kaliteli malzemenin kaliteli ürünler konusunda önemli bir basamak olduğunun farkında olan firmamızda boya kalitesine özen göstermek de bu anlayışın neticesinde ortaya çıkmıştır. Kalitesiz boyalar işçilik kusurları ile de birleşince kısa zaman sonra kabarmalar ve deformasyonlar gösterebilmektedir. Firmamız çelik dolaplarda birinci sınıf niteliğe sahip elektrostatik toz boya steril bir ortamda uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde boyanın özellikle nem, ısı ve toz gibi çevresel faktörlere karşı dayanım gücü artmakta böylece boya hem dolap gövdesini tam olarak koruyabilmekte hem de uzun ömürlü dekoratif bir duruş sergileyebilmektedir.

 

Çelik dolap siparişleriniz için farklı renk seçeneklerine sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. İşletmenizin dekorasyon rengine uygun bir renk tercih edebileceğiniz gibi kapağın ve gövdenin ayrı renklerde boyanmasını da isteyebilirsiniz. Bu sayede hem kaliteli hem de şık bir duruşa sahip ayakkabı dolabı sahibi olursunuz.

 

Üretimini yaptığımız kaliteli çelik dolaplarınız için isimlik uygulamasını da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. İsimlikler hem dolapların kişiselleştirilmesinde hem de işletmenin dolap takibi ve güvenliğini sağlamasında oldukça faydalı uygulamalardır. Kapağın üst orta bölümüne konumlandırılan isimliklerde dilerseniz ismin dışında numara da kullanabilirsiniz.

 


Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzmandır. Metal işleme sektörünün tecrübeli personelleri ile çalışmaktayız. Bunun yanında firmamız gerek hizmet içi eğitim uygulamaları gerekse kullandığı son teknolojiye sahip metal işleme makineleri ile işçilik kalitesini artırmıştır. Çelik dolaplarımız için uygun fiyat ve kalite prensibimizdir. İstanbul ve diğer iller için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Altılı Çelik Soyunma Dolabı  |  Üçlü Çelik Soyunma Dolabı  |  Tekli Çelik Soyunma Dolabı  |  SNT 2 li Çelik Soyunma Dolabı  |  Dörtlü Çelik Soyunma Dolabı  |  On Gözlü Çelik Soyunma Dolabı  |  Çelik Arşiv Dolabı  |  İkili Kartoteks Çelik Dolap  |  Tavsiyeler  |  Ofis Banko  |  Çelik Raf  |  Konferans Koltuğu  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Çelik Ranza İmalatı

Copyright 2018 www.ucuzcelikdolap.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   72 Bugün 8 Toplam Tekil 436680